Opinie naszych Pacjentów po wykonaniu operacji zaćmy w Klinice Oftex w Czechach

OPINIE NASZYCH PACJENTÓW PO OPERACJI ZAĆMY1 Henryk / Gościejowice

Będąc w Krapkowicach, aby zapisać się na zabieg zaćmy, natrafiłem na billboard "OPERACJE ZAĆMY BEZ KOLEJKI W KLINICE OFTEX". Zadzwoniłem pod podany numer telefonu, uzyskałem wszelkie informacje i natychmiast udałem się do Opola. W gabinecie przyjął mnie miły Pan i zarejestrował. Nie mogłem uwierzyć, że otrzymałem termin nieomal ekspresowy. W Krapkowicach musiałbym czekać do 2019 r. Wyjechałem na zabieg w dniu 10.12.2016 r. do Pardubic. Obsługa medyczna i lekarze profesjonalni. Pani Okulistka w Niemodlinie zachwalała dobrą robotę. Jestem bardzo zadowolony z zabiegu i czekam na kolejną operację, tym razem lewego oka w dniu 28.01.2017 r.

2 Maria / Opole

Zdecydowanie polecam Klinikę OFTEX dziękując za profesjonalną organizację i obsługę wyjazdu do Pardubic. Wielkie dzięki dla całego zespołu przygotowującego i operującego na oddziale okulistycznym, a szczególnie lekarzowi prowadzącemu operację. Cała opieka - na najwyższym poziomie. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

3 Stanisław / Kluczbork

Życzę wspaniałego dalszego rozwoju Firmy OFTEX. Dobrze, że jesteście i pomagacie tym, którzy są bezsilni i latami czekają w Polsce na zabieg usunięcia zaćmy. Dzięki poprawie wzroku zmieniliście jakość mojego życia. Serdecznie dziękuję.

4 Danuta / Namysłów

Witam. Bardzo dziękuję całemu zespołowi Kliniki OFTEX za to, że przywrócono mi komfort widzenia. Coś cudownego, gorąco polecam! Jeśli cierpisz z powodu zaćmy, nie czekaj! Dzwoń do Oddziału w Opolu, a przemiły konsultant pomoże Ci szybko, wszystko wyjaśni i zorganizuje przejazd na zabieg.

5 Zbigniew / Wołczyn

Bardzo dziękuję za to, że jesteście. Krótki termin oczekiwania na zabieg, koszt operacji zaćmy, na który wiele osób i to starszych może sobie pozwolić. Sprawy z NFZ załatwione zostały bez stresu. Same plusy, by zarekomendować OFTEX wielu osobom. Dziękuję.

6 Edyta / Olesno

Gorąco polecam OFTEX w Opolu. W szczególności pragnę podziękować Panu Czesławowi za rzetelne i szczegółowe przedstawienie oferty oraz dostosowanie terminu do moich oczekiwań. Jestem w pełni usatysfakcjonowana i na pewno kolejny zabieg na drugie oko zrealizuję przez Klinikę w Pardubicach.

7 Waldemar / Praszka

Dołączam się do wyżej przytaczanych opinii i w pełni potwierdzam, że tak właśnie było. Jestem bardzo usatysfakcjonowany podejściem przedstawiciela Firmy OFTEX w Opolu, wsparciem i zachowaniem obsługi w czasie transportu. Gorąco polecam wszystkim tym, którzy czekają w kolejce i to kilka lat na zabieg w Polsce. Po pierwsze spotkało mnie profesjonalne przyjęcie, po drugie przemiło, po trzecie szybko. Nic dodać, nic ująć, polecam!

8 Barbara / Krapkowice

Jestem bardzo zadowolona z usług firmy OFTEX. Operacja zaćmy diametralnie zmieniła jakość mojego życia. Wszystko przeprowadzone sprawnie i fachowo. Przemiła atmosfera, profesjonalna obsługa. Do tego pełna refundacja NFZ. Serdecznie dziękuję i polecam.

9 Jan / Opole

Jako Klient firmy OFTEX jestem bardzo zadowolony z jej usług. Wszystkie formalności odnośnie operacji były załatwione szybko i sprawnie, a Pan Czesław przyjeżdzał wcześniej do pracy, by wypisać wszystkie dokumenty, które były potrzebne do Kliniki. W samej Klinice przeżyłem szok, z tak miłą obsługą i dbaniem o Pacjenta. Nigdy w polskim szpitalu nie spotkałem się z takim traktowaniem. Jestem bardzo zadowolonym Pacjentem i dlatego zdecydowałem się na operację drugiego oka, również w tej Klinice, przy pomocy firmy OFTEX.

10 Halina / Opole

Po przekroczeniu obiektu Kliniki OFTEX w Pardubicach (Czechy), zostałam serdecznie przyjęta i poczęstowana. Do wyboru była kawa, woda oraz herbata, przed załatwieniem formalności operacji moich oczu w informacji. Później zostałam poproszona do gabinetu na przeprowadzenie dokładnych badań, przy udziale tłumacza polskiego. Lekarze odnoszą się bardzo ciepło i serdecznie, że na chwilę zapomniałam o czekającym mnie strachu przed zabiegiem. Czułam się jak jedyna pacjentka i, że cała uwaga jest skupiona na mnie. Byłam optymistycznie nastawiona i spokojna. Po zakończeniu zabiegu otrzymałam dokumentację i wspaniały prezent od firmy OFTEX. Byłam zaskoczona i szczęśliwa. Zaznaczam także, że Klinika przywozi i odwozi pacjentów pod wskazany adres zamieszkania. Jestem zadowolona z usług tejże Kliniki i polecam innym.

11 Małgorzata / Opole

Rekomenduję i polecam Firmę OFTEX. Od pierwszego, telefonicznego kontaktu​ po wizytę kontrolną po zabiegu: wszystko przebiegało w przemiłej atmosferze. Profesjonalnie, szybko, komfortowo, z życzliwością i sympatią ze strony pracowników, co zapewniało mi poczucie bezpieczeństwa i spokoju.

12 Władysław / Kraków

Jestem zadowolony, wręcz szczęśliwy z szybkości usunięcia u mnie zaćmy oka. Mając skierowanie na szpitalne usunięcie zaćmy oka lewego, wydane przez uprawnionego do tego celu okulisty, skontaktowałem się z przedstawicielem Kliniki Okulistycznej OFTEX w Opolu. Spotkałem się z profesjonalnym przyjęciem i załatwieniem wszelkich obowiązujących formalności związanych z operacją. Termin operacji był zgodny z moim oczekiwaniem, byłem mile zaskoczony z tak krótkiego okresu oczekiwania na zabieg. Przejazd, przewóz do m. Pardubice w Czechach w komfortowych warunkach. Na miejscu w Pardubicach bardzo miła obsługa, włącznie z tłumaczem, gdzie wszyscy mający w danym dniu operację zapoznani zostali z obowiązującymi w Klinice Okulistycznej procedurami. Odpowiedzi na zadawane pytania były fachowe. Sprawdzenie kolejnych Pacjentów następowało na 6 stanowiskach, łącznie z OCT (otrzymałem niezbędne zdjęcia) - profesjonalne wyjaśnienie występującego schorzenia obu oczu. Soczewka dobrana została indywidualnie do występującego schorzenia oka. Stwierdzam fachowość i profesjonalizm wykonującego zabieg operacji zaćmy oka. Operacja trwała około 5-7 minut. Byłem mile zaskoczony, że operacja wykonana została tak szybko i bezboleśnie! Zaopatrzony zostałem w krople do zakrapiania oka, okulary przeciwsłoneczne, poczęstowany kawką i ciasteczkami. Otrzymałem na piśmie po polsku zalecenia, jak należy postępować po przebytym zabiegu. Termin operacji na drugie, prawe oko, wyznaczony został za miesiąc - jest to czas niezbędny na regenerację u mnie zoperowanego lewego oka. Reasumując, jestem zadowolony z usług Kliniki Okulistycznej w Pardubicach jak i przedstawiciela Kliniki w Opolu. Polecam i serdecznie dziękuję!!!

13 Leszek / Opole

Chciałem podzielić się radosną i szczęśliwą wiadomością o przebytej operacji usunięcia zaćmy z oka prawego. Pobyt w Klinice Okulistycznej OFTEX w Pardubicach w Czechach odbieram jako pozytywne, bardzo dobre doświadczenie. Na terenie Kliniki Okulistycznej spotkałem się z wysoką kulturą bycia ze strony osób, które świadczyły wysokospecjalistyczne profesjonalnie wykonane usługi w wielce empatyczny sposób w stosunku do klientów, co odnotowuję z olbrzymią osobistą satysfakcją. Szczególne słowa uznania kieruję do Przedstawiciela OFTEX-u z Opola, za wzorowo zorganizowaną i perfekcyjnie przeprowadzoną opiekę nad uczestnikami w trakcie dojazdu. Szczególne słowa kieruję do Pana Romana; to, jest jednocześnie kierowcy ambulansu Mercedes i opiekuna grupy oraz Pani Małgorzaty (nazwiska nie pamiętam) – tłumaczki w Klinice Okulistycznej. Piszę to w swoim, jak również w imieniu współuczestników wyjazdu p. Krystyny, Mieczysławy, Józefa, Grzegorza, Andrzeja i oczywiście swoim własnym, gdzie wszyscy jesteśmy zachwyceni sposobem kulturalnego traktowania, jako osoby szczególnej troski i wrażliwości psychicznej przed operacją, którzy mają też swoją określoną wrażliwość. Wielkie dzięki dla Pana Czesława - przedstawiciela Kliniki OFTEX na Polskę, za to wszystko, co tak doskonale organizuje. Polecam się dalszej opiece, gdyż za 2 tygodnie będę miał operację i w tak krótkim okresie czasu na drugie oko!!! Z wyrazami szacunku, Leszek.

14 Zbigniew / Będzin

OFTEX Polska - Klinika, któa uratowała moje oczy.