Zaćma - u nas możesz wykonać operację zaćmy refundowaną przez NFZ - szybko, profesjonalnie, bezpiecznie i bezproblemowo

OPINIE NASZYCH PACJENTÓW PO OPERACJI ZAĆMY

1 Henryk / Gościejowice

Będąc w Krapkowicach, aby zapisać się na zabieg zaćmy, natrafiłem na billboard "OPERACJE ZAĆMY BEZ KOLEJKI W KLINICE OFTEX". Zadzwoniłem pod podany numer telefonu, uzyskałem wszelkie informacje i natychmiast udałem się do Opola. W gabinecie przyjął mnie miły Pan i zarejestrował. Nie mogłem uwierzyć, że otrzymałem termin nieomal ekspresowy. W Krapkowicach musiałbym czekać do 2019 r. Wyjechałem na zabieg w dniu 10.12.2016 r. do Pardubic. Obsługa medyczna i lekarze profesjonalni. Pani Okulistka w Niemodlinie zachwalała dobrą robotę. Jestem bardzo zadowolony z zabiegu i czekam na kolejną operację, tym razem lewego oka w dniu 28.01.2017 r.

2 Maria / Opole

Zdecydowanie polecam Klinikę OFTEX dziękując za profesjonalną organizację i obsługę wyjazdu do Pardubic. Wielkie dzięki dla całego zespołu przygotowującego i operującego na oddziale okulistycznym, a szczególnie lekarzowi prowadzącemu operację. Cała opieka - na najwyższym poziomie. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

3 Stanisław / Kluczbork

Życzę wspaniałego dalszego rozwoju Firmy OFTEX. Dobrze, że jesteście i pomagacie tym, którzy są bezsilni i latami czekają w Polsce na zabieg usunięcia zaćmy. Dzięki poprawie wzroku zmieniliście jakość mojego życia. Serdecznie dziękuję.

4 Danuta / Namysłów

Witam. Bardzo dziękuję całemu zespołowi Kliniki OFTEX za to, że przywrócono mi komfort widzenia. Coś cudownego, gorąco polecam! Jeśli cierpisz z powodu zaćmy, nie czekaj! Dzwoń do Oddziału w Opolu, a przemiły konsultant pomoże Ci szybko, wszystko wyjaśni i zorganizuje przejazd na zabieg.

5 Zbigniew / Wołczyn

Bardzo dziękuję za to, że jesteście. Krótki termin oczekiwania na zabieg, koszt operacji zaćmy, na który wiele osób i to starszych może sobie pozwolić. Sprawy z NFZ załatwione zostały bez stresu. Same plusy, by zarekomendować OFTEX wielu osobom. Dziękuję.

6 Edyta / Olesno

Gorąco polecam OFTEX w Opolu. W szczególności pragnę podziękować Panu Czesławowi za rzetelne i szczegółowe przedstawienie oferty oraz dostosowanie terminu do moich oczekiwań. Jestem w pełni usatysfakcjonowana i na pewno kolejny zabieg na drugie oko zrealizuję przez Klinikę w Pardubicach.

7 Waldemar / Praszka

Dołączam się do wyżej przytaczanych opinii i w pełni potwierdzam, że tak właśnie było. Jestem bardzo usatysfakcjonowany podejściem przedstawiciela Firmy OFTEX w Opolu, wsparciem i zachowaniem obsługi w czasie transportu. Gorąco polecam wszystkim tym, którzy czekają w kolejce i to kilka lat na zabieg w Polsce. Po pierwsze spotkało mnie profesjonalne przyjęcie, po drugie przemiło, po trzecie szybko. Nic dodać, nic ująć, polecam!

8 Barbara / Krapkowice

Jestem bardzo zadowolona z usług firmy OFTEX. Operacja zaćmy diametralnie zmieniła jakość mojego życia. Wszystko przeprowadzone sprawnie i fachowo. Przemiła atmosfera, profesjonalna obsługa. Do tego pełna refundacja NFZ. Serdecznie dziękuję i polecam.

9 Jan / Opole

Jako Klient firmy OFTEX jestem bardzo zadowolony z jej usług. Wszystkie formalności odnośnie operacji były załatwione szybko i sprawnie, a Pan Czesław przyjeżdzał wcześniej do pracy, by wypisać wszystkie dokumenty, które były potrzebne do Kliniki. W samej Klinice przeżyłem szok, z tak miłą obsługą i dbaniem o Pacjenta. Nigdy w polskim szpitalu nie spotkałem się z takim traktowaniem. Jestem bardzo zadowolonym Pacjentem i dlatego zdecydowałem się na operację drugiego oka, również w tej Klinice, przy pomocy firmy OFTEX.

10 Halina / Opole

Po przekroczeniu obiektu Kliniki OFTEX w Pardubicach (Czechy), zostałam serdecznie przyjęta i poczęstowana. Do wyboru była kawa, woda oraz herbata, przed załatwieniem formalności operacji moich oczu w informacji. Później zostałam poproszona do gabinetu na przeprowadzenie dokładnych badań, przy udziale tłumacza polskiego. Lekarze odnoszą się bardzo ciepło i serdecznie, że na chwilę zapomniałam o czekającym mnie strachu przed zabiegiem. Czułam się jak jedyna pacjentka i, że cała uwaga jest skupiona na mnie. Byłam optymistycznie nastawiona i spokojna. Po zakończeniu zabiegu otrzymałam dokumentację i wspaniały prezent od firmy OFTEX. Byłam zaskoczona i szczęśliwa. Zaznaczam także, że Klinika przywozi i odwozi pacjentów pod wskazany adres zamieszkania. Jestem zadowolona z usług tejże Kliniki i polecam innym.